Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programokkal lehet...

Milyen programokkal lehet olyan képet szerkeszteni, amilyen az állatkertben vagy a tropicariumban található? Ők mivel csinálják? Hogyan? Magyar verziót linkelnétek ha van ilyen letölthetőbe?

Figyelt kérdés
Gondolok itt kivágás, beillesztés, kontrasztok, esetleg árnyékolás, kopirozás, stb...
2011. jún. 3. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

" Milyen programokkal lehet olyan képet szerkeszteni, amilyen az állatkertben vagy a tropicariumban található? "


Melyikre gondolsz ?

2011. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természet képet képzelj el, lefotózzák a gyerkőcöt és akár ráültetik az elefánt hátára, vagy a krokodil szájába teszik a fejét, és tök élethű!!
2011. jún. 3. 09:05
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem, tetszene is, de magyarul nem találom, segítenél? Köszönöm!
2011. jún. 3. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig magyarul (is) le lehet tölteni.

Ha jól tudom, letöltheted az angol telepítőt is, és telepítésnél megállapítja a számítógéped nyelvét, és az alapján magyarul telepíti fel.


Ha mégsem így lenne:

[link]

2011. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha nem nagyon értesz a képszerkihez,akkor fölöslegesen töltöd le a Gimpet is,mert csak mérgelődni fogsz vele,de képet csinálni azt nem.
2011. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Suliban Corellel tanultunk, de a progi nincs meg , Adobeval is szerkesztgettem anno, de valami mást szeretnék. Köszönöm
2011. jún. 5. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!