Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékokat tudok ezzel...

KoviAti kérdése:

Milyen játékokat tudok ezzel a géppel játszani? Lent folytatódik!

Figyelt kérdés
CPU: Intel Pentium IV 1,8GHz; RAM: 2GB RAM; VGA: DirectX 9.0 c compatible video card . 128 MB Pixel Shader 2 .0; DX: DirectX 9.0 c compatible; OS: Windows XP; HDD: 6GB free hard disk space; Hang: DirectX 9.0 c compatible sound card; Felbontás: 1024 x 768 monitor resolution RENDSZRŰ GÉPEN MILYEN KISEBB ENNEK MEGFELELŐ JÁTÉKOK FUTNAK?
2011. máj. 30. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt tesztelheted: [link]


Kiválasztod a játékot,amire kíváncsi vagy és megnyomod a

Can you run it gombbot.

2011. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
THXTHXTHXTHXTHX KÖSZÖNÖM NAGYON KÖSZÖNÖM
2011. máj. 30. 13:16
 3/4 lindmayer ***** válasza:

ezen a gépen a winyo a szük keresztmetszet

9ezer forintért már lehet kapni 500 GB merevlemezt, amire már jó sok jó játék feltehető (és ami el is fut a gépeden)

de a Mafia nevű játék simán ráfér és el is megy (a legjobb lövöldözős játék, szerintem)

2011. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de biztos hogy nem csak 2gb ram van rajta csak a pes 2009 a legjobb játék ami fut rajta ugyhogy annak a ram-ját irtam be szerintem olyan 150-160gb lehet
2011. máj. 31. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!