Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Portal 2 Co-Op szerver hamachi...

Portal 2 Co-Op szerver hamachi-val?

Figyelt kérdés
Valaki le írná hogy kell készíteni hamachival co-op szervert csinálni ? mert már néztem videókat de nekem nem működtek.
2011. máj. 29. 20:32
1 2
 11/15 anonim válasza:

Hello Épkézláb válaszokat nem láttam ezért el mondanám hogy hogyan is kell:

először is te és a partnered lépjetek be hamachira aztán

te készits egy parancsikont a portal2.exe -nek (ugye ezt csak akkor találod meg ha tört a játék nem eredeti) a parancsikonra jobb klikk majd tulajdonságok és a "Cél" nál van egy szöveg részlet ahoz nyomsz egy spacet és hozzá irod ezt:


-console -novid +sv_lan 0 +mp_wait_for_other_player_notconnecting_timeout 600 +map mp_coop_start -forcemaxplayers 30


ezt mind 1 sorba ha ezzel meg vagy akkor el inditod ezt a parancsikont magyarán ez a szerver akko neked be tölt és te várakozol és meg kéred a partneredet hogy lépjen be a játékba és irja be a console ba ezt: Connect HAMACHI IP

a hamachi ip hejére a TE hamachi ip det irja be !


a console megnyitása:

parancsikont hozol létre a portal2.exe nek majd jobbklikk tulajdonságok és ott a cél nál lévő szöveg hez raksz egy space -t és hozzá irod ezt:


-console


majd ha ezt a parancsikont inditsa el akor neki a sima játék indul console val ilyenkor érdemes be bindelni a console -t mert trükkös a menu és csak ugy néha bezárja a consolet tehát a bind:


Bind "f11" "toggleconsole"


ezt irjátok be a console ba és ha eltünik akkor csak meg kell nyomni az F1

2011. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Hello Épkézláb válaszokat nem láttam ezért el mondanám hogy hogyan is kell:

először is te és a partnered lépjetek be hamachira aztán

te készits egy parancsikont a portal2.exe -nek (ugye ezt csak akkor találod meg ha tört a játék nem eredeti) a parancsikonra jobb klikk majd tulajdonságok és a "Cél" nál van egy szöveg részlet ahoz nyomsz egy spacet és hozzá irod ezt:


-console -novid +sv_lan 0 +mp_wait_for_other_player_notconnecting_timeout 600 +map mp_coop_start -forcemaxplayers 30


ezt mind 1 sorba ha ezzel meg vagy akkor el inditod ezt a parancsikont magyarán ez a szerver akko neked be tölt és te várakozol és meg kéred a partneredet hogy lépjen be a játékba és irja be a console ba ezt: Connect HAMACHI IP

a hamachi ip hejére a TE hamachi ip det irja be !


a console megnyitása:

parancsikont hozol létre a portal2.exe nek majd jobbklikk tulajdonságok és ott a cél nál lévő szöveg hez raksz egy space -t és hozzá irod ezt:


-console


majd ha ezt a parancsikont inditsa el akor neki a sima játék indul console val ilyenkor érdemes be bindelni a console -t mert trükkös a menu és csak ugy néha bezárja a consolet tehát a bind:


Bind "f11" "toggleconsole"


ezt irjátok be a console ba és ha eltünik akkor csak meg kell nyomni az F11 -et és bejön a console


Megjegyzés igy még mindig nem fog menni mert a partnered nem fog tudni fel csatlakozni ajánlom hogy kapcsold ki a tűzfalat és a vírus írtódat


megjegyzésem:

lehet hogy kicsit laggolni fog hamachival ezért én a tunngle nevü belhálózatos programot ajánlom 5 player ig lagmentes alap csomagu nettel


bocs a sok hejes irási hiba miatt :S remélem sokat segitettem :D

2011. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Skill válasza:

Sziasztok! Aki még foglalkozik ezzel, írjon, ketten bevihetnénk a coop-ot! :D vdani9955@gmail.com

, skype: skill.95

2012. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ezt könnyebben is meg lehet oldani. Ha SKiDROW-os Portal 2-t

töltöttél le, akkor csak egy update-et kell keress, ami 5 darabból áll. Csak annyit kell beírni a google-ra, hogy Portal 2 update [1,2,3,4-5] Skidrow. (Azért írtam ki mert nem tudtam linkeket berakni)


Ezeknél csak annyi a dolgod, hogy felinstallálod őket aztán meg ami a "SKIDROW"-ban van az a Crack. Ha jól csináltad lesz ott egy "COOP" nevű fájl és ha elindítos kérdezi hogy csatlakozni szeretnél vagy hostolni.


Remélem tudtam segíteni mert még nem volt kin kipróbáljam.

Ja, és én is szeretnék végig vinni egy camaping-et valakivel. :D


ui.: Ha szeretnél nevet változtatni akko nyisd meg a "Skidrow.ini"-t és a "Player"-hez írd be a kívánt nevet.

2013. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is szertnék csatlakozni
2013. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!