Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Portal 2 Co-Op szerver hamachi...

Portal 2 Co-Op szerver hamachi-val?

Figyelt kérdés
Valaki le írná hogy kell készíteni hamachival co-op szervert csinálni ? mert már néztem videókat de nekem nem működtek.
2011. máj. 29. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
minek neked coop szerver. rányomsz steam-ben éppen bejelentkezett barátra és választ egy szervert.
2011. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tört-re gondoltam
2011. máj. 30. 20:09
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
ja, bocs. VEDD MEG.
2011. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 csaba_ válasza:

Szia /kérdező/!


Félig meddig én is ezzel a problémával küzdtem, és ha minden igaz sikerült megfejtenem a videókat, de még nem tudtam kivel letesztelni. Már csak egy játékos társra lenne szükségem akivel végig vihetném a coop részét is a játéknak.


Van kedved csatlakozni hozzám? :)

Vagy már van kivel játszanod? :(


ui: hamachi-val nem tudsz coop szervert csinálni, ahhoz kell még egy másik progi is!

2011. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

szia utolsó válaszoló!

énsi végig szeretném játszani a coop modot? szivesen csatlakozok hozzád! elmondod a neved? :)

2011. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

énis*

-?

2011. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 csaba_ válasza:
Dobj egy mailt "Privát e-mail a válasz írójának" amíg kint van a link :) Küldj valami elérhetőséget, ahol meg tudjuk beszélni a teendőket. Mondjuk Skype(msn nekem nem működik).
2011. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 csaba_ válasza:
Akinek van még kedve csatlakozhat. (írj skype címet!privátban)
2011. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Lehetséges megoldani csak Hamachival is. Először indítsuk el a Portal 2-t ablakban és kapcsolódjunk össze Hamachin!

A további tehendők: 1.Hamachin le kell mésolni az illető IP címét

1.2. Beírni a consolba(például): "connect 5.239.135.105"

2. amég te csatlakozol adig ő beírja a consolba:

"map mp_coop_start"


És kezdődhet is a játék!


Az én hálózatom neve: Adress:vbalint95

Password:agdqte153

A kamrák nevét keresd youtube-on: http://www.youtube.com/watch?v=vMWxfICWe5M

2011. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Zsolttyjoca válasza:
Egyébként ha az a problémátok hogy nem adja be a konzolt, akkor a parancsikon Céljához írjátok még mellé ezt: -CONSOLE
2011. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!