Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kezd elegem lenni, mi a rákot...

Kezd elegem lenni, mi a rákot akarnak?

Figyelt kérdés

Már rohadtúl elegem van ebből, folyton ismeretlenek írnak rám, úgy tesznek mintha ismernének és folyton valami filmletöltős honlapot linkelgetnek. Itt a mai levél tartalma, amit Zsombor Szilárd írt: Csocs.

Kerdezted honnan van annyi zsebpenzem, nos elarulom a titkot. Amig te a paroddal mozibajarsz, addig en letoltom a filmeket, igy csomot sporolok:

[link]

Ki ne hagyd, nezd meg minel elobb!

(nekem is van zsebpénzem, barátnőm nincs, moziba évente max egyszer járok)

Most meg akarnak fertőzni valami vírussal vagy kémprogrammal vagy egy valami béna reklám?


2011. máj. 27. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez is Gmail-es postafiókra érkezett. Se a címzettet, se a küldőt nem ismerem. Ezt a levelezőlistát sem ismerem!

"Szia! Torrenten az a baj, hogy mindig vissza kell tolteni amit leszedek. Ezert hagytam azt a francba es toltok inkabb innen, mert ez mindig gyors, megbizhato es nem kell visszatolteni:

[link]

Hehe, szerintem ez siman megkaphatna az ev weboldala cimet!

* Ezt az emailt azért kaptad, mert fel vagy iratkozva a GRAND levlistára. ha le akarsz iratkozni, itt tehetd meg: [link]

2011. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja és persze ennek a küldője is FREEMAILT használt!
2011. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 05-28 18:06

Téged lehet, hogy valaki poénból/bosszúból/... írt fel arra a listára.


A kérdés kiírásának időpontja: 05-27 22:16

Leginkább 'csak' reklámoldalakra próbálnak hajigálni (nem mintha nem lenne elég), de azért egynéhány ilyen oldal vírusos is lehet.

2011. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!