Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belassult a hang a gépemen és...

Xavi88 kérdése:

Belassult a hang a gépemen és a net is mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen konfig, milyen operációs rendszer, milyen vírusirtó van azon a gépen? Mit töltöttél le utoljára? Nem vagyunk gondolatolvasók.
2011. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
windows xp sp 3 meg vipre vírus irtó és utoljára egy kép szerkesztőt szettem le de azóta már le töröltem csináltam rendszer vissza állítást is de az se segített rajta
2011. máj. 23. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyakran szoktál letölteni? Hány GB a RAM memóriád?

Ha gyakran töltesz le, akkor sok a spam a gépeden ( a spam az internetről jött szemét, amit nem veszel észre a letöltésnél)

2011. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Takarítsál Ccleanerrel.
2011. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát elég gyakran töltögetek am 2 giga ramom van meg csináltam a ccleanert is de akkor is úgyan olyan most ujra telepítettem de még most is ugyan olyan nagyon idegesítő nem tudom mi lehet vele még most kitakarítom hátha úgy jó lessz
2011. máj. 23. 20:47
 6/9 anonim válasza:
megsül a procid. Nézd meg hány fokos. Nekem ugyan ez van játékoknál, amikor melegszik a proci a hangkártya is vele együtt, a hang szaggat, lassú, a netem meg laggol.
2011. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem nem szaggat a hang csak mint ha lejjebb vették volna a tempót ma ki takarítottam a gépet de akkor is ugyan ijen de próbáltam már azt is h ki vettem az alaplapból az elemet de semmi változás :S és kezd nagyon idegesíteni
2011. máj. 24. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki van takarítva a géped? Hátha porosak a ventik, főleg a tápnál.
2011. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen éppen ma reggel takarítottam ki de szerintem is a proci melegedés lehet a baj vagy lehet hogy az alaplap fog ki menni
2011. máj. 24. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!