Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kép trükk. Hogyan csinálhatnám?

Kép trükk. Hogyan csinálhatnám?

Figyelt kérdés

Biztosan hallottátok Price tag című dalt. ott az énekesnő kisebb volt mint egy plüss mackó, mint valami Barbie baba.

Én ugyanezt szeretném megcsinálni, hogy egy plüss állat, vagy bármelyik másik tárgyhoz képest, én nagyon kicsi vagyok, vagy épp ugyan ekkora. Hogy hogyan tudnám megcsinálni, vagy melyik képszerkesztővel, hogy egy plüss mackóról készült képet egybe szerkeszteni, az én, kicsinyített képemmel? Aki tud, kérem segítsen, adjon tippet. :) 16L


2011. máj. 15. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ingyenes GIMP-et ajánlom.

Ezt kövesd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..

Annyi változtatással, hogy mikor betetted a második réteget (amin te vagy), átméretezed, ehhez a bal oldalon kiválasztod az átméretezés-eszközt, és a kívánt méretre méretezd magad (megjegyzem, ha a háttér közelről van fotózva, nem is biztosan kell átméretezni, csak ha még kisebbnek akarsz tűnni)

2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2011. máj. 15. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek segitenek:

[link]


[link]

2011. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2011. máj. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!