Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az msn en mindig 80072f19...

Az msn en mindig 80072f19 hibakód ír ki ezt hogyan csinálhatnám meg? Köszönöm előre a segitségetek!

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyisd meg az Internet Explorer böngészőt, válaszd ki az Eszközök - Internet beállítások - Haladót, majd görgess lefelé a Biztonság részig és ott töröld ki a pipát ennél a résznél: "Check for server certificate revocation".


így próbáld

2010. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem mozila firefox van a gépemen! ezen hol kell ezt beállitani??
2010. aug. 11. 17:57
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem is hasonló problémám volt é segítettek.Így csináld így sikerült nekem is, neked is működnie kell...Ellenőrizd az Internet Explorer biztonsági beállításait:


IE-> Eszközök-> Internetbeállítások-> Speciális fül-> Biztonság-> A kiszolgálói tanúsítvány visszavonásának ellenőrzése jelölőnégyzetből vedd ki a pipát, az SSL 2.0 használata és az SSL 3.0 használata jelölőnégyzetek viszont legyenek bejelölve-> ok.


SSL biztonsági függvénytárak újraregisztrálása:


A Start menü-> Futtatásba írd be az alábbi parancsokat, és minden egyes parancs beírása után nyomd meg az ENTER billentyűt. Az egyes parancsok sikeres végrehajtása után megjelenik "A(z) DllRegisterServer sikerült a következőben:" üzenet. Mindig várd meg az üzenet megjelenését, mielőtt továbblépsz a következő parancsra.


* REGSVR32 softpub.dll

* REGSVR32 wintrust.dll

* REGSVR32 initpki.dll

* REGSVR32 Rsaenh.dll

* REGSVR32 Mssip32.dll

* REGSVR32 Cryptdlg.dll

* REGSVR32 Dssenh.dll

* REGSVR32 Gpkcsp.dll

* REGSVR32 Slbcsp.dll

* REGSVR32 Sccbase.dll


Nekem is Mozilla az alapértelmezettem, de kell lennie neked is explorernek azt nyisd meg én is úgy csináltam.A másikat meg a futtatásban mindet egyesével.Remélem sikerülni fog így!

Üdv: Fekete Tamás

2010. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm szépen a tanácsot!

Sikerült megcsinálnom!!

puszi

2010. szept. 17. 12:53
 5/5 anonim válasza:
Énis köszönöm !!! tökéletesen megoldotta a problémámat :D
2011. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!