Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptop hátulján van egy...

A laptop hátulján van egy lakat kapcsoló, azt elhúzta a lányom, kikapcsolt a gèp. Hogy kapcsolhatom be?

Figyelt kérdés
FujitsuSiemens gép, az alján van egy kapcsoló lakattal. Míg neteztem a lányom elkapcsolta, kikapcsolt a gép. Hiába állítom vissza a kapcsolót a nyitott lakat állásba, nem kapcsol be a gép!
2011. máj. 9. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom, az az akksi kioldo gombjänak a zärja. nem pattant ki veletleül az akksi? es ezert nem tudod visszakapcsolni.
2011. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kivettem az aksit, vissza raktam, de most sem kapcsol be. Béna vagyok ezekhez a dolgokhoz:S
2011. máj. 9. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Probäld meg azt, hogy lehuzod a töltöt, kiveszed az akksit. Megnyomod 3-4x a bekapscolo gombot. majd visszateszed az akksit, meg visszadugod a töltöt. Hätha...
2011. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Fujitsu S gépem van,most direkt fölfordítottam és megnéztem,valóban van ilyen lakatos gomb,de ez tényleg csak az akku rögzítésére van,és nem lehet vele semmi mást kapcsolni,de főleg nem lehet vele a gépet kikapcsolni .
2011. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!