Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem netröl a prince...

EZEZ kérdése:

Letöltöttem netröl a prince of persia forgotten sands-et és mikor beteszem a képet daemonnal kijön az a hid szerűség. Rámegyek az installra és nemcsinál semmit mér?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

talán ne daemonosat nézzél. *****

ehhez kell winrar progi,kicsomagolod őket,feltelepíted,kikeresed a cracket beteszed a játék mappájába és annyi.de ha becsületesen szeretsz vásárolni akkor irány a media market vagy a cd galaxis :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát jó megpróbálom:D
2011. júl. 25. 10:58
 3/14 A kérdező kommentje:
hát feltelepitettem bemásoltam a cracket elinditom az asztalról a játékot és ezt irja ki [link]
2011. júl. 25. 16:50
 4/14 A kérdező kommentje:
na ezt már megoldottam amit irtam ezelőtt de most bejön játék feekete képrnyő és vmi a memóriaterületen nemégezhetú el a read..
2011. júl. 25. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:
hát hát akkor nem tudom :( írd le milyen géped van.lehet hogy nem jó a gépigény.
2011. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vagy megveszed eredetiben és akkor hátha jó lesz vagy lemondasz róla.helyedben én az elsőt tenném.
2011. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mit szeretnél tudni a gépről ird le
2011. júl. 25. 21:11
 8/14 anonim ***** válasza:

nézd meg a gépigényét és nézd meg hogy a gépeden minden megvan-e?ha igen úgy néz ki meg kell venni eredetiben az általában használ a játékoknál,de azzal is lehetnek gondok,vagy lemondasz róla :( am itt a gépigénye:

[link]


ha pedig úgy döntesz hogy megveszed innen megrendelheted:

[link]


3000 ft. nem rengeteg de ebbe nem szólok bele :)

2011. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát amit letöltöttem a játék mappájába van h gamesettings abba benne van hogy minimumon viszi.am kösz a linket tényleg nem drága
2011. júl. 26. 06:02
 10/14 anonim ***** válasza:
ja nem drága és ha megveszed további extrákat is letölthetsz az uplay.com oldalról ha teljesítesz a játékban bizonyos achievementeket.ehhez kell egy kód amit a játék kézikönyvén találsz meg és azt kellesz begépelned az oldalon és letölthetsz pl. ezio ruháját az assassin's creed 2-ből.
2011. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!