Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ez a kvóta dolog a meghajtó...

Mi ez a kvóta dolog a meghajtókban?

Figyelt kérdés
Szeretnék feltelepíteni programot gépre, de a C meghajtóra már nem fér rá. Ezért próbáltam Dre vagy Ere rakni de mindig kiírta hogy a rendszer instabillá válhat.Most néztem a D tulajdonságainál ezt a kvóta dolgot. Ha ezt átállítom hogy ráférjen a program lesz valami baja a gépnek?
2011. máj. 8. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Annak ahhoz semmi köze, hozzá ne nyúljál!

:))))))))

Rakd a D-re pl, BíGécc-nek meg nem kell mindent elhinni.

Remélhetőleg működni fog.

Ilyen hüleségeket meg ne akarj, hogy bele akarsz nyúlni olyasmibe, amiről fogalmad sincs micsoda.

Neked is Partition Magic-el kellene inkább megprógálnod, hozzádobni a C-hez vagy 10 Gigát, leharapva másik meghajtóból.

Legközelebb meg ha rendszert telepítesz, XP-nél legalább 25 Gigás partíciót, W7-nél meg vagy 30-40 Gigát hagyj neki, akkor nem lesznek ilyen gondjaid.

De megkérdezhetted volna előtte is ezt itt a gyk-n.

:D

Sok sikert!

2011. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Én 80 gigát szoktam hagyni Win7-nek, és még így is néha elfogy a hely. A pagefile és a hiberfil együtt alapból 15 giga.


A Quotával pedig azt tudod megadni, hogy mennyi helyet használhatnak az egyes felhasználók az adott partíción, de ez nem lehet nagyobb, mint a partíció mérete:) Szóval csak jobban lekorlátozni tudod magad. Esetleg ha véletlenül meg lenne adva (de akkor te vagy valaki más állította be direkt), akkor ki lehet törölni (már ha van rá jogod, de gondolom saját géped, ha telepítgetni akarsz rá)

2011. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindnekinek letöltöm azt amit mondtál 1.!! köszi mégegyszerr :))
2011. máj. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!