Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » My audio MP4,3 hónapig teljese...

My audio MP4,3 hónapig teljesen jól működött, de hirtelen nagyon fura dolog történt, de miért?

Figyelt kérdés
Először azt vettem észre, hogy néhány szám felénél megakad, és végül ki kell offolnom, mert lefagy. Nem tudtam vele vacakolni, mert pont nyaralni voltam, így csak töltöttem. Majd itthon, mikor törölni akartam a hibás számokat, nem tudtam, mert fagyasztotta a gépem, majd mikor újra próbáltam, meg se nyitotta. Erre formázni akartam, de az sem sikerült. A legfurább, hogy tölteni tudom, és működik, lejátsza a jó számokat, és a hibásokat ameddig tudja. Mit kezdjek vele, és egyáltalán mitől lehet ez? Mert a számokkal valójában nincs gond!
2011. szept. 5. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

noname gagyi kínai termékek tipikus elhalálozása.


legközelebb márkásat veszel.

2011. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez gagyi lenne? Úgy tudtam, jó o.O Jó helyen vettem, jó pénzért. :(

Még működik. Semmit se tehetek? Van garancia, visszaveszik, vagy én tettem tönkre?

2011. szept. 5. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!