Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy laptopot....

Szeretnék venni egy laptopot. Már meg is van méken választottam ki csak nem tudok dönteni? Msi cx623 vagy samsung RV511

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy mék a jobb márkájú és mék a jobb teljesítményű ?
2011. ápr. 27. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az MSI jobb márkájú és teljesítményre is simán veri a samsung-ot sztem ez az msi jó választás.
2011. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MSI laptopban rosz marka, nagyon sok a meghibasodas, rengeteget visznek szervizbe. A Samsung viszont jo marka.
2011. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja es ezek fo tipusok, szoval sok fele kiszerelesben vannak, vehetted volna a faradtsagothogy pontos altipust irsz. Amit a google elsonek ad, az alapjan az MSI egy nagysagrendel erosebb, hiszen a Samsungban p6100 van, ami i3 light, mig az MSI-ben i5. De MSI-t en nem vennek, ahogy consumer kategorias Acert vagy HP-t sem...
2011. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
msi cx623-088 samsung NP-RV511E
2011. ápr. 27. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Teszteltem én már elég notebook-ot hogy tudjam melyik a jobb és az MSi-t mindenképpen jobbnak találom,az MSi csak gépeket csinál és abban jó, a samsung mindent csinál és ebből minden jó de egyik se elég jó ahoz amire az emberek általában használják a gépet.Ugyhogy msi bár nekem dell gépem van de az drága ugyhogy ha az ár számít akk. ne vegyél dell-t.
2011. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

DELL-t vegyél ott 3 év garancia van!

Az biztos megbízható.

2011. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel jobban jársz:

[link]

2011. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 laci9 ***** válasza:

Szia.

Ha kettő közül kellene választanom az Msi cx623 választanám.

Viszont az előző hozzászólóval kell egyetértenem a Dell sokkal jobb választás.

2011. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!