Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Konvertálás? Segítséget pls!

Konvertálás? Segítséget pls!

Figyelt kérdés
Egy 32 mb-os mp4 fájlt (videó) szeretnék minimum 50 mb-ossá tenni. Nem tudom, hogy ehhez milyen formátumba kell átkonvertáljam és minőségileg ez mivel jár? HD egyébként és ha átkonvertálnám, ez megmaradna? Egy programot is írjatok akkor már pls!
2011. ápr. 24. 14:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

32Mb-osat akarsz 50-é tenni???

A minőséget javítani nem lehet...

2011. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Ha avi-ba konvertálod akkor szerintem meglesz az 50 mega.
2011. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem minőséget akarok javítani, hanem méretet növelni:D Viszont azért is kérdeztem, mert nem tudtam, hogy más formátumba való konvertálásnál elromlik-e a minősége.


A 2-nak köszönöm, kipróbálom:D

2011. ápr. 24. 14:40
 4/21 A kérdező kommentje:
Átkonvertáltam avi-ba, de nemhogy nagyobb lett volna, majdnem fele akkora lett. További ötletek?
2011. ápr. 24. 14:54
 5/21 anonim ***** válasza:

A formátum lényegtelen.Duplájára emeled a videó bitrátáját és meglesz az 50 mega.

De áruld már el miért kell nagyobb,általában az ellenkezője a cél.....:)

2011. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Viszont, ha duplájára emeled a bitrate-et, akkor minőségileg nem lesz rosszabb (nagyon nem értek hozzá)?


Egyébként azért kell nagyobb, mert fel akarok tölteni egy helyre, ahol min. 50 mb-ot lehet csak:D

2011. ápr. 24. 15:00
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja és mondanál egy progit is akkor kérlek, amivel meg tudom csinálni?
2011. ápr. 24. 15:01
 8/21 anonim ***** válasza:

Format Factory:


Videó>Mindent MP4-be

A Kimenet beállításainál a "Bitarány"-t emeld meg az eredetihez képest.

Az eredeti videó tulajdonságait is megnézheted a programmal.Valahol lent van a menüben,Média információ talán,sajnos ezen a gépen nincs feltéve.


[link]


(persze a most használt program beállításával is megoldható,valószínűleg)

2011. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi, már csak annyi, hogy a bitarány megemelése akkor nem jelent semmi változást a videóban, csak méretbelit? (mert jobb minőséget ugye nem lehet létrehozni, de rosszabbodni nem fog, mert általában a másik irányban csinálják a dolgokat)
2011. ápr. 24. 15:18
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi, már csak annyi, hogy a bitarány megemelése akkor nem jelent semmi változást a videóban, csak méretbelit? (mert jobb minőséget ugye nem lehet létrehozni, de rosszabbodni nem fog, mert általában a másik irányban csinálják a dolgokat)?
2011. ápr. 24. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!