Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket érdemeseb...

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? Az Acer ICONIA a500-at vagy a W500-at?

Figyelt kérdés
légyszi indokoljatok is. elsősorban zenehallgatásra filmnézésre és számítógépnek és nem okostelefonként szeretném használni. de ha valaki másmilyet ajánl azt is írja le. az acer aspire 5738zg laptopomat adnám el és abból venném. szerintetek ha nem éri meg eladni és venni egy ilyet azt is mondjátok. válaszokat előre is köszi:D
2011. ápr. 9. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem megbántásként mondom, de én nem vennék ilyen tablet cuccot, sztem ez csak divat. Tudásra nagyon harmatos. Ha már ennyi pénzt akarsz elkölteni inkább vegyél egy másik laptop-ot, vagy tartsd meg ami megvan ha nincs baja. De persze a te dolgod.
2011. ápr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól látom akkor az A500-on Android 3.0 fut, amivel nem tudom hogy te mennyire jutnál ha 'számítógépnek' akarod használni, mivel ugyebár azon a windows-os alkalmazások nem futnak, de az is lehet hogy tudsz rá valahogy windows-t varázsolni. A W500-on win7 fut, az már inkább megfelelő ezekre a célokra egy átlagfelhasználónak.
2011. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!