Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerűlne a számitogép...

Mennyibe kerűlne a számitogép memoriatipus átalakitása?

Figyelt kérdés

simma DDR-es gép ből DDR2-es érdekelne hogy mennyi lenne?

Előre is kőszőnőm


2011. ápr. 6. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Memória átalakítás hát ilyet még nem halotam:(

Ha a mostani alaplapod nem támogatja akkor egy új alaplapba plusz az ujj memória árába kerül.

2011. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én láttam egyszer vaterán, de fogalmam sincs, hogy mi volt a neve, viszont 5-6 ezer forint volt az ára.
2011. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehhez a gép bizonyos részegységeit cserélned kell. Alaplap, processzor és memória. De ha egy kicsit is hallgatsz rám, egy DDR3 alaplappal jobban jársz, DDR2 már elöregedett. 40-60.000 közt már jó gépet rakhatsz így össze.
2011. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem csak az a bajdom a sima DDR-es gépel hogy drága bele az alkatrész meg hogy 1 jó videokártyát se lehet kapni hozá
2011. ápr. 6. 18:21
 5/7 A kérdező kommentje:
mondjuk nekem ATI Readon 9600-am 128mb de 1 jobb video kártya kelenne, mondjuk a memoriám 1,5GB az szerintem elég de a videokártyát lekénne cseréljem 1 jobbra deseholse találok a neten 1 jót
2011. ápr. 6. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ma már a normális videokártyák PCI Express foglalatba vannak tervezve, olyan meg gondolom a ddr1-es alaplapodon nincs. Ezért is kellene alaplapot is cserélned.
2011. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja de nem olcsó mulatság mert hamár kicseréltem az adatlapot akkor 1 ujj memoriakártya meg 1 ujj videokártya
2011. ápr. 7. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!