Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom játék közben...

A laptopom játék közben leáll? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 éve vettem a laptopom, és elég erős gép. Az a problémám vele, hogy egy kicsit felforrósodik (nem nagyon), és amikor elindítok egy játékot vagy több programot futtatok egyszerre a gépen, egyszer csak elsötétül a képernyő, és 1-2 perc múlva leáll. Újra bekapcsolom, és kiírja, hogy Windows folytatása, és mindent ott folytat, ahol volt. Olvastam olyat, hogy ez lehet attól, hogy melegszik a processzor, és hűtőt kell venni, vagy lehet, hogy telin van porral a ventilátor, és ki kéne tisztítani, megpróbáltam, de ahhoz, hogy hozzáférjek, kb. 25 db csavart kell kicsavarnom, és az egész alját le kéne szednem.


Márka: HP Pavilion dv6

op. rendszer: Windows 7 Professional (windows vista volt rajta eredetileg, csak újra lett telepítve)

Proci: AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL-64 @2100 MHz

Videókártya: ATI Mobility Radeon HD 4500 Series ~512 MB


2011. márc. 27. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valamilyen vírus.Csinálj egy víruskeresést!

Ha ez sem segít, akkor hardverhiba.Nem ajánlom hogy hozzányúlj, ha nem értessz hozzá.Inkább vidd el szervízbe!

2011. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, hogy elviszem. Víruskeresést 3-4 naponta futtatok, rendszeresen töredezettség mentesítem és karban tartom.
2011. márc. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!