Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért recseg a laptopom...

Raulgonz kérdése:

Miért recseg a laptopom hangfala? Ha fülhallgatót vagy hangfalat dugok hozzá akkor nem recseg. ACER ASPIRE 7738G. Ha elkezd recsegni, állítok a Hz-en és egy darabig jó. Majd megint kezdi. Játék, zene egyaránt szokott.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Már, hogy hangszóró. Bekapcsolás után rögtön recsegni kezd még oprendszer betöltése előtt? Nekem MSI gépem csinálta ezt, gariszervízben kicserélték az egyik hangszóró membránját, probléma megoldva. Ha a tied még garis, asszem, egyértelmű, mit csinálj ;)
2011. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem van amikor a bekapcsolás után 1 óráig semmi, de van olyan, hogy 5 perc után. Főleg akkor, ha játékot, zenét váltok...
2011. jan. 1. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtd el, h a hangszóró a hibás, semmi baja

Az ACER általános hibájáról van szó, nekem volt egy aspire 6930asom zsirujonnan másfél hónaposan meghalt, 1100 dollár volt, aztán vettem egy aspre 6930zg-t, annál is ugyanez a hiba. az előzőből kivettem a hangszórót (donorgépnek tartottam meg) és beletettem a zg-be. a hiba nem szűnt meg.

n win7 et teszek rá, amihangot magától feltelepit, azzal nincs ez a probléma, legalábbis én nem tapasztaltam, de az nem tudja kezelni a mikrofont. Ha rátelepitem a subport oldalon ajánlott A.realtek-et, xik a miki, de nekem is recseg ropog a hangszóró, rendszertelenül bármilyen alkalmazásnál, ami megszólaltatja a gépet. nha egy óráig semmi, máskor meg folyamatosan.

Több oldalon olvastam, h ugyanilyen problémájuk van az ACER-eseknek... Gyereke, rábasztunk, szart vettünk, de jó drágán!!

2011. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
driverprobléma volt, megoldódott pár éve :D
2014. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!