Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépemnek? Fontos.!

Figyelt kérdés

Játszottam és egyszer csak kikapcsolt a monitor. Újraindítottam és elkezdett pittyegni ha jól emlékszem 5 vagy 7 pittyegés volt. A gép HP Compaq dc5850.

Azóta próbálgattam, már nem pittyeg csak simán elindul, de a monitor nem kapcsol be.

Mi lehet a baj?


2011. márc. 15. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet, de ha van alaplapi videókártyád + rendes videókártya is a gépben, akkor arra tippelnék, hogy a rendes kártya mondta be az unalmast, és hibajelzés után a gép átállt az alaplapira. Próbáld átduni a monitort az alaplapi videókártyára.
2011. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Balcsix ***** válasza:
Szerintem rossz drivert raktál fel vagy akármi lehet... vidi kártya,alaplap,proci,ram... deh lehet hogy hüjeséget mondok
2011. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nagy valószínüséggel a memórikártyád bemondta az unalmast.Ennek mondjuk örülhetsz mert ennek a hibának a javítása illetve cseréje nem fog sok pénzedbe kerülni.


Viszont mielőtt a zsebedbe nyúlsz és orvoshoz viszed a gépet egyet még tegyél meg.Telepítsd újra a windowst vagy a fentlévő op-rendszert,telepítésnél formázd le teljesen a vinyódat(ez mindent töröl róla).Telepítsd újra a drivereket,legkönnyebben ezzel a programmal tudod,és hiba nélkül telepít minden drivert,és ráadásul a legfrissebbeket.Itt a linkje: [link]


Ha mindennel megvagy,és ezek után is baj van,akkor írj privibe,egy-két trükköt még tudok ajánlani,de utána mindenképpen számítógép doki. :-)

2012. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!