Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ip cím milyen gyakran...

Az ip cím milyen gyakran változik? És ha a hálózatra kattolok, hogy javít és nem változtatja meg, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen szolgáltatónál vagy

upc-nél fix kiosztású az ip cím, nagyon ritkán (3-4 havonta) változik központilag, t-online, digi ezeknél újracsatlakozásnál is új ip címet oszt a szolgáltató. tehát elég letiltani és feloldani, vagy kihúzni és visszadugni a kábelt (vagy a modemet) a fentebb említett 2 szolgáltatónál, upc-nél ez nem lehetséges.

2009. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

-Van statikus és van dinamikus IP cím.

Az egyiket te adod meg a másikat kiosztják neked.

Ha te adod meg, akkor ha te megváltoztatod, a másik eset beállításfüggő.

-Ha hálózathoz akarsz csatlakozni akkor pedig Tartományba kell lenned, azaz az IP címben az első 3 számnak meg kell egyezni az utolsó pedig különbözzön a többi gépétől, különben IP cím ütközés lesz.

De a kérdés nem egyértelmű, pontos válaszhoz pontos kérdés.

2009. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
giganetes vok
2009. febr. 16. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:
2.az a baj hogy nem igazán értek hozzá.csak annyi hogy megkell változtatnom mert kaptam gameben egy ip bannt..
2009. febr. 16. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez úgynevezett mikrós net, akkor nagy valószínűséggel az egész városnak vagy falunak egy IP címe van. Engem is zároltak már hasonló történet miatt. Én akkor leírtam, hogy a közös IP címről nem én tehetek, és el is fogadták.
2009. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jeh csak egy órás volt:Dköszi a helpet!
2009. febr. 16. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem igazán értek hozzá.csak annyi hogy megkell változtatnom mert kaptam gameben egy ip bannt.."

Ha egy órára kitiltottak a játékból, az azért van, mert disznóságot csináltál.

Ha ilyenkor IP cím váltással visszamész, akkor ÖRÖKRE kitiltanak!


Amúgy magyarul nem akarsz megtanulni? Nem ártana... hogyan szoktál pl. kattolni? Illik ezt ennyi ember előtt?


Az IP címedet a szolgáltatód adja. Te nem változtathatod úgy, ahogy akarod - és igyekezz nem disznóságokat csinálni vele, mert akkor nem fognak kitiltani mindenhonnan.


Pl. ha itt csinálnál hasonlókat - innen is kitiltanának. Inkább viselkedjél tisztességesen.

2009. febr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kiderült, hogy elrontottam a jelszót 3szor.

katt-kattintás.


18/L

2009. febr. 17. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!