Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csak 3.25GB ramot bír...

Bazsko kérdése:

Miért csak 3.25GB ramot bír kezelni a 4GB-ből a 64bites windows 7-em?

Figyelt kérdés

egyik nap lefrissítette a service pack 1-et és ezután nem akarja teljesen kezelni a 4gb ramot... előtte még kezelte...

alaplap: Gigabyte GA-MA74GM-S2H

integrált kártya is lehet, de nem hiszem... a radeon 6850-nek meg minek memória ha van neki alapból 1GB!

előre is kösz a válaszért


2011. febr. 26. 14:25
 1/5 asddaasdda ***** válasza:
nem 64-bites sp1-et tettélrá
2011. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
csak tippelek, biost nézd át, lehet hozzárendelt még egy kis memóriát a vga-hoz a gép. vagy az integrálthoz.
2011. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vaaaaah, nem szabad letöltni service pack-ot megjelenés után egyből...

várni kell amíg mások(mint pl most te) megtalálják az ilyen hibákat, majd utána eldönteni hogy kell e vagy nem

2011. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 asddaasdda ***** válasza:
azért adták ki hogy letöltsd nem azért hogy félj töle
2011. márc. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pj0tr ***** válasza:
Nekem nem integrált a kártyám, de nekem sem használja a 8gigát. Ahogy néztem hozzácsapja a video ramhoz szoftveresen (legalábbis a vga tulajdonságainál - fogalmam sincs hirtelen melyik ablakban - annyival több ramot ír ki a windows :))
2011. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!