Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamit elrontottam! Tudn....

Valamit elrontottam! Tudn. Tok segíteni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a Tálca 2x akkora, mint volt, és így nagyon szar. Nem tudom, mit csináltam vele, 1x csak ilyen lett. Hogyan lehet visszaállítani?
2011. febr. 10. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd az egeret a Tálca "tetejére" majd meg fog jelenni egy nyíl az egérkurzor helyén. Tartsd lenyomva a bal egér gombot és húzd lefele a Tálcát. Ezután, hogy többet ilyen ne forduljon elő, jobb egér gombbal katt a tálcára, és utána a "Tálca zárolása"-ra :)
2011. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy van a tálca fölött egy csík. próbálj rámenni, amikor feket föl-le nyíl. akkor húzd le! majd jobb egér gomb rajta és tálca zárolása.
2011. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű.

Tálcára jobbklikk és old fel a tálca zárolását.

Ha feloldottad vagy már eleve feloldottan használtad, akkor felső szélére rá az egérnyillal, amely felfelé és lefelé fog mutatni, ezen irányokban nyilik. Állandóan benyomott balklikkel lejjebb huzod. Majd tálcára jobbklikk és bepipálod a tálca zárolását.

2011. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs azoktól, akik megelőztek a válasszal!
2011. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így próbáltam, és nem sikerült, de lefagyott, és mikor újraindítottam "helyrejött". Köszi mindenkinek a segítséget!! :}
2011. febr. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!