Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet, hogy elrontottam a gépem?

Lehet, hogy elrontottam a gépem?

Figyelt kérdés

:S

A minap kivittem a laptopom az ebédlőbe, mert nem volt semmi jó a tv-be, gondoltam nézek itt filmet míg végzem a dolgom. A tv mellett volt csak hely, mellé raktam (tudom, utána bátyám le is ordította a fejem, hogy nem lett volna szabad, de akkor még nem tudtam). A gép azóta is úgyanúgy működik, csak néha mintha magától elállítódna rajta ez az... és nagyon zavaró. Pláne, hogy nem tudom visszaállítani eredeti formájába.

A desktop windows manager Aero effects-jével van a baj...

Ugye nem lesz ennél nagyobb baja ezután sem?

Tanultam a leckéből, soha többet nem viszem a tv közelébe se..

:S


2011. febr. 19. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy teljesen elrontottad...

Ha csak az Aero-val van baj, akkor az könnyű lesz megoldani.


Start Menü > > > Keresőmezőbe beütöd: Aero > > > Áttetszőséggel, és más vizuális hatásokkal kapcsolatos problém...-ra rákattintasz > > > Tovább gombra rákattintasz > > > Probléma észlelése felíratnál vársz 5-10 másodpercet > > > És kiírja mi a gond. Ezek után lehet, hogy lesz valami hibaelhárítás, vagy valami más javítás... De ez már a Windows dolga...

Ha továbbra se jó, akkor nem tudom mi lehet a baja...

2011. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg attól semmi baja nem lehet a lapinak,hogy közel volt a tv-hez. Nálunk egy kisasztalon van a tv is és a laptop is évek óta ( igaz egymásnak háttal állnak )és semmi gondjuk.
2011. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól semmi baja nem lesz a gépednek hogy a tv közelében van...

Az ilyen dolgok el állítódhatnak akármitől,nekem egy áramszünettől elállítódott a boot és nem tudtam behozni a Windowsot elvileg nagyobb baja nem lesz a laptopodnak!

2011. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek! Már helyreállt a rend, mondjuk még most sem tudom mitől állítódott el... Maximális energia takarékra volt állítva, azért kapcsolta ki az effekteket...

Legalább legközelebb tudni fogom:)

2011. febr. 21. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!