Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem megy a teamspeak3...

Miért nem megy a teamspeak3 szerverem? Vagy hol tudok olyan tutorialt nézni, ahol részletesen leírja a készítését?

Figyelt kérdés

Tehát a következő a helyzet:

Van cs be egy klánunk és játszás közbe szeretnénk dumálni.

Eddig yahoo-n csináltunk konferenciahívást, de az nem ment valami jól(vízhangzott, akadozott).

Úgy döntöttünk, hogy én kell megoldjam ezt a problémát. Én teamspeak 3 szerverre gondoltam, vagy ventrilo 3-ra.

A teamspeak 3 servert letöltöttem, felinstalláltam és elindítottam, viszont a következő hiba van: nem tudok fellépni. Eggyáltalán mi az alapértelmezett port? Routerem van. Akkor azt a portot meg kell nyissam? Valamilyen 9987 port van ott alapértelmezettbe.

Eggyáltalán ez a gép játszás közbe még tudja laggmentesen működtetni a szervert, kb 5-6 emberrel?

Amd 3500+

1 gb ram

Ati radeon x1300/1550

160 gb hdd

Rds 5 megabit/s-es internet 0,96 megabit feltöltési sebesség.

A ventrilo szervert se sikerült elkészítsem, ennél még be se sikerült indítsam. Ehhez kéne egy nagyon alapos tutorial.

Esetleg egy oldal, ahonnan lehet INGYENESEN! szervert bérelni?

Vagy más ilyen beszélgető program?


2011. febr. 3. 16:29
 1/2 anonim válasza:

norm szerveren ha lenyomod a k betut es kozbe beszelsz azt a tobiek kene hajak

en igy szoktam

vagy nem biztos h mindenkinel k betu de ezt be lehet alitani

Talan meg kene probalni

2011. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó, de az lenne a lényeg, hogy az ellenfél ne hallja :)

PL ha fennvagyunk egy szerón ahol vannak 30-an, akkor az úgy nem kóser. Am téll a k val lehet ott beszélni...

2011. febr. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!