Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Speed...

Mi a véleményetek a Speed Link 360 Style gamepadról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 25. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Keserítselek el?Ilyen van nekem,egyetlen egyszer használtam.Égetnivaló hulladék az egész.Egy Logitech Chillstreammel jobban járnál,kényelmes fogása van és az ára sem vészesebb ezénél.
2011. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen néztem ezt is az egyik nagyobb elekronikai áruházban (Media) egymás mellett voltak, cska ennek nem emlékszem az árára. Mert van sima kontrollerem, de már az újabbakhoz nem jó, mert nem analógos. Csak kicsit félek, mert a ps2 stílusú unalmas lenne mert arra ott a ps2-m, de Boxom meg stb nincs amin Dirt2-t tolhatok. És billen elég unalmas, a Genius kormányom meg elhúz mindig balra......
2011. jan. 25. 20:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam: Azért félek mert eddig csak olyan eredeti microsoft kontrollereket láttam, amiben az analógot elhúztam például jobbra és ott maradt.
2011. jan. 25. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
A chillstream a legjobb választás.Nem ragad,nem akad a logitech gyártja véleményem szerinta legjobb gamepadokat.
2011. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ma pont ilyet vettem 6500 Ft-ért hát sztem nem naon érte meg lehet viszem is vissza holnap Media Markt-ba :/
2011. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet jobb lett volna a mellette lévő Logitechet hűtéssel meg mindennel, mi? :D
2011. júl. 1. 11:19
 7/8 anonim válasza:
Elfelejtettem visszavinni xD de azért elvok csak szokni kell meg kalibrálni(azaz párszor falhoz vágni x). )
2011. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 romene válasza:
heló nekem akármit csinálok nem visz a két alsó lt és rt ravasz gombok,bedig a kalibrálásnál reagál csak valami csúszkát állít,tud valaki segíteni,köszi
2014. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!