Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipon.hu-n mennyibe kerül a...

Ipon.hu-n mennyibe kerül a házhoz szállítás?

Figyelt kérdés
Nem komplett konfigot csak RAM-ot gépházat és procihűtőt szereznék rendelni.
2011. jan. 23. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Le van írva ilyen információ minden oldalon:


Szállítás, fizetés és teljesítés feltételei


Az iPon.hu webáruház kedvezményes szállítási költsége 2500Ft kiszállásonként (minden más esetben 12500Ft). A kiszállítási díj a rendelt áru mennyiségétől, súlyától független, s magában foglalja GaranciaFutár szolgáltatásunkat is. Csak könyv vagy játék rendelés esetén a szállítás költsége rendelési összegenként változó, bruttó 4999Ft-ig 780Ft, 6999Ft-ig 420Ft, 9999Ft-ig 240Ft, efelett ingyenes. Amennyiben könyveken kívül mást is tartalmaz a kosár, úgy az eredeti, kedvezményes szállítási költség, a 2500Ft érvényes.

2011. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is a gépemet onnal rendeltem nekem a házhozszállítás 2500Ft volt én pedig Körmenden lakom. Szerintem ez az ár teljesen korrekt. Remélem tudtam segíteni. Csak ügyesen :)
2011. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!