Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vaterán hogy a rákba kell...

Vaterán hogy a rákba kell regisztrálni úgy az árut, hogy a szállítás a vevőt terhelje?

Figyelt kérdés

Mindig kéri, hogy adjam meg az alapdíjat. Honnan tudjam, hisz azt sem tudom hová kell küldeni majd.. Vag valamit nem jól csinálok?

Ha nem jó helyre írtam a kérdést bocs..


2010. okt. 3. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eladni is akarsz a Vatrán akkor úgy kell regisztrálni hogy 100ft-ot kell a bankszámlájukra küldeni.A szállítási költségek mindíg a vevőt terhelik alapban!
2010. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg nem az árut kell regisztrálni hanem te regisztrálod magad. Ha árut teszel fel azért meg listázási díjat kell fizetni.
2010. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert a profi vaterások úgy csinálják, hogy először lemérik a termék tömegét, majd kiszámítják az árat a belföldi posta díjkalkulátorral, majd miután kitöltötték az alapdíjat, csak utána regisztrálják a terméket. Esetleg ajánlom figyelmedbe a szabályzatot, vagy a helpet.
2010. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Addig értem, hogy lemérem a csomagot és utána kiszámoloma díjkalkulátorral. Na de ott meg kell adni, hogy hová is akarom küldeni.. Ha nem tudom ki veszi meg, akkor honnan tudjam hová kell küldenem?!

Ezzel kell számolni?

[link]

2010. okt. 3. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy milyen nehéz a csomag, mert 2 kilóig levél, és akkor pedig ne azzal számolj, hanem ezzel:

[link]

Mert itt nem kell megadni, hogy hová küldöd, csak azt hogy mekkora a tömeg. De ha már itt tartunk 20 kilóig meg egységesen 990 a standart csomag.

2010. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Így már menni fog :)
2010. okt. 4. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!