Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom felcserélni az...

Hogyan tudom felcserélni az elsődleges és a logikai partíciókat?

Figyelt kérdés
Van egy 30 GB-os és egy 120 GB-os. A 30 GB-on van a win7 és azt veszi az elsődleges partíciónak. Hogyan tudom megcsinálni, hogy a 30 GB legyen a másodlagos partíció, a 120 pedig az elsődleges??
2011. jan. 22. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt a cím megtévesztő volt picit, tehát csak át akarod méretezni, nem megcserélni és ráadásul nem a logikait az elsődlegessel... Na tehát fogod és letöltöd az EASEUS Partition Master Home Edition-t és ezzel gyönyörűen egykét újraindítással meg lehet csinálni, de csak óvatosan, ha fontos adatok vannak, előtte ments!

[link]

2011. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogya nem jól fogalmaztam, de ezt szeretném csinálni. A 30 GB-n van a windows és azt békén akarom hagyni, hozzá se szeretnék nyúlni, de ha valamit letöltök mindig odateszi. Hogyan tudom beállítani, h a 120 GB-osra tegye amit letöltöttem?
2011. jan. 22. 09:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy az legyen az elsődleges patríció.
2011. jan. 22. 09:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy amelyiken van a windows azt veszi automatikusan elsődleges partíciónak?
2011. jan. 22. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem attól elsődleges, illetve nem az elsődlegesre teszi, hanem ahova be van állítva :) Ha ilyen kérdésed van akkor nem ajánlom hogy a partíciókat piszkáld, inkább a program beállításait bogarászd át részletesebben, ami letölt valamit...

Normál esetben úgy jó a partícionálás ahogy neked van. 30-120 kiválló xp-re. Csak innentől a felhasználón múlik hogy mi kerül a 120ra, nem a windows-on. Nem csinálhat mindent a gép. Beállítás, nem partícionálás:)

2011. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!