Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha ideges vagy szoktad ütni a...

Ha ideges vagy szoktad ütni a számítógépet?

Figyelt kérdés
Sok haveromnál tapasztalok behorpadt oldal paneleket, kiesett gombokat meg hasonlókat. Elmondásuk szerint a monitor is gyakran kap 1-2 sallert. Ti hogy vagytok ezzel? Gyepáljátok szerencsétlent?
2011. jan. 18. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egészen addig püföltem, míg egyszer olyat ráb*sztam az egérrel az asztalra, hogy ugrott a billentyűzet és kitört a lába. Azóta "nem bántom", inkább kimegyek a szobából, ha már felidegesít, mert pl. belassul.
2011. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel az a gond, hogy túl sok idejük van és sehol máshol nem tudják/nem akarják levezetni a fölösleges energiájukat.

Kiadós séta már másabb, esetleg ne töltsenek annyit a gép előtt - a paintball is létezik, bár van olyan, ahol lézert használnak, de azért, az kicsivel komolyabb felszerelés (hozzáteszem, hogy csak bemérik egymást, semmi több).

A kérdésre visszatérve: a gépemet és sosem püföltem és sosem tartom értelmes dolognak ezt, mert a gép nem tehet róla.

2011. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Immortal válasza:
A processzor sem tanít meg téged a lebegőpontos számításokra! Szerintem elvárható, hogy te se oktasd a gépet kickbox-ra!
2011. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!