Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha ideges vagy szoktad ütni a...

Ha ideges vagy szoktad ütni a számítógépet?

Figyelt kérdés
Sok haveromnál tapasztalok behorpadt oldal paneleket, kiesett gombokat meg hasonlókat. Elmondásuk szerint a monitor is gyakran kap 1-2 sallert. Ti hogy vagytok ezzel? Gyepáljátok szerencsétlent?
2011. jan. 18. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Há hogyne, pont arra van pénzem, hogy egy méregdrága eszközt, amit naponta használok, egy hülye dühkitörés miatt, mert egy játékban lelőttek, tönkreverjek...


Majd a haverodék is leszoknak róla, hogy kéthavi fizetésük megy rá egy ütésre.

2011. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is hozzád hasonlóan gondolkodok ez ügyben.. Legvégső esetben maximum a billentyűzetet verem mint az állat de a gépet nem :D
2011. jan. 18. 16:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem...ha ideges vagyok, rosszul érzem magamat nagyon, de tudom, hogy ha szétvernék valamit, sem lenne jobb :S
2011. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
amíg asztali gépem volt, néha vertem a billentyűzetet, vagy rugdostam a gépházat, de néha a monitort is oldalba vertem. mióta laptopom van nem szoktam
2011. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem, sosem ütöttem meg. Mondjuk most laptopom van, vagyis volt mert most ment tönkre, de ezt a gépet sem ütöm. Ha lassú, akkor inkább kikapcsolom, vagy kilépek belőle és hagyom a fenébe.
2011. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem, mert nem a gép tehet arról, hogy nem tudok játszani...
2011. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor annó a Supaplexet nyomattam, fogytak az AT billentyűzetek, de kb 500ft volt egy, nem nagy tétel.

Az ilyen régi sz*rokért nem kár, ha jól esik lehet ütni, de a mostani laptopomat világért sem bántanám.

2011. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kepek ***** válasza:
100%
mindig belenyulok ilyenkor és megfogom a ventillátorokat és kérdezem tölle:na most ez jo? rábas.ol te g.ci küzdjél kinlodjál!!!! :-)
2011. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó hatalmas :D Jót röhögtem xD
2011. jan. 18. 17:04
 10/13 Pj0tr ***** válasza:

Nem ütöm meg. Majd ha a haverodék elmúlnak 12 évesek és nem apuci veszi meg a gépet nekik, akkor már ők sem fogják...

De ez általános jelenség. Aki így bánik a gépével az valószínűleg a többi értéktárgyát sem becsüli és másét sem. Egy dvd-t nem adnék az ilyennek kölcsön.

2011. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!