Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám (rajzolás...

Hogyan tudnám (rajzolás nélkül, szűrőkkel) ezt megcsinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném megcsinálni hogy van egy rajzom, de nagy művész nem vagyok, ezért a Photoshop CS5-be vagy a GIMP 2.6-ban valameik szűrővel el tudnám érni azt hogy ne csakegy nagy kiszínezett terület legyen néhány sötétebb, világosabb csíkkal, hanem ténylegesen hajnak nézzen ki? XD ^^ ezt szeretném elérni, próbálgattam már jópárat, de szerintem egyik se adta az eredméynt...Rajzot kértek tőlem, de nem tudom megcsinálni rendesen, csak olyan kis gagyi jön össze, nem tudom én azt megrajzolni.. xD ezért szeretném kérni valakinek az öteltét AKI ÉRT IS EHHEZ, CSINÁLTA MÁR, VAGY CSAK TUDJA HOGY KELL!!
2011. jan. 16. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

ezernyi tutorial csak rád vár :)

2011. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fuhh, köszönöm szépennnnnnnn!!! ^^ örülök a gyors és jó váalszra, nagyon köszii! :)
2011. jan. 17. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!