Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vki Megtudná mondani hogy ez...

Vki Megtudná mondani hogy ez miért van? -->folyt.

Figyelt kérdés

Összeraktam egy új gépet.


AMD Athlon II x4 630 Processzor 2.8 GHz

2x2Gb Kingstone DDR3 RAM 1600 MHz

ASRock M3A770DE Alaplap

nVIDIA GeForce 9800 GT DDR3 512Mb /256bit/ PCI-e

WesternDigital 500Gb sata2 Winchester

420W-os táp


A problémám az hogy állandóan lefagy a gépem. A monitoron ÁTLÓBA kék csíkok jelennek meg. Összevissza csinálja. Vmikor bekapcsolom a gépet és már a windows betöltésénél megjelenik ez a próbléma, de mondjuk ez ritka. De vmikor meg csak 4 óra múlva fagy le. Már mindenféle windowst felraktam de mindegyiknél ugyan ez a próbléma. Először a videókártyára gyanakodtam hogy vmi nem stimmel, mert amikor full grafikára rakom a játékokat akkor vagy nem tölti be a játékot azaz lefagy(hiába csinálok bármit is pl.:ctrl+alt+del vagy bármi, nem reagál semmit) de vmelyik csak 5 perc után fagy le. Ha lejjebb veszem a grafikát akkor több ideig tudok játszani de akkor is lefagy. Egyszerűen nem értem hogy mi lehet a baj. Kevés neki a táp? Vagy a videókari selejtes? Mert elfut ezen a gépen minden játék full grafikán és elég szépen fut de akkor is lefagy. A proci hűtésem is optimális. Teljes terhelésnek tettük ki és akkor is csak 40 fokos volt(vettem rá egy hatalmas nagy ventillátort szóval nem hiszem hogy a procinak lenne baja). Ha vki tudja miért vagy van vmi sejtése az írjon legyen szíves. Nagyon szépen köszönöm!


2011. jan. 13. 13:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De ott van a link amit kiraktam. A fan miért van csak 4%-on? Fellehetne turbózni a venti fordulatszámát?
2011. jan. 13. 18:56
 12/17 anonim ***** válasza:

A problémám az hogy állandóan lefagy a gépem


Ragd össze jobban !!!!!!

2011. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát köszi :D majd igyekszem...
2011. jan. 14. 01:06
 14/17 anonim ***** válasza:
power: A GTX-em 800 MHz-n fut (mag) a memória 1320. Tartja 65-70 fokon, mondjuk a Dark Knight verzión jó a hűtés, de....
2011. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
de?
2011. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

videó kártya ! amd s gépbe ATIT rakunk

de még mindig azt mondom hogy VGA kártya

2011. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ajánlott Atit rakni... Nekem van nvidia+amd-s gépem, jobban megy, mint inteles procival, pedig az sójal erősebb, ugyanis két évvel később vettem....
2011. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!