Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer laptopomon hogyan használ...

Acer laptopomon hogyan használhatnám újra a médiavezérlő gombokat?

Figyelt kérdés
Nemrég újra lett telepítve Acer (Aspire 5610Z típusú) laptopom, de hiába tettünk fel rá mindent a telepítő CD-kről, egyszerűen nem érzékeli a billentyűzetem mellett található média/hangerőszabályzó gombokat. (pedig eddig minden újratelepítésnél jó volt :S) Valaki esetleg nem tudja, hogy mit kellene feltelepítenem, hogy újra működjenek? (Egyébként a WIFI ki- és bekapcsoló gombánál se ír már ki semmit a gép úgy mint korábban, de attól függetlenül az a gomb működik.) Előre is köszönöm a segítséget!
2011. jan. 9. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hiányzik hozzá a driver,azért nem működik.


Innen letöltheted.


[link]


A launch manager az.De ott a többi driver is,ha kellene esetleg.Úgy látom,hogy csak xp-hez vannak ott hivatalos driverek.

2011. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért,mert annak a notebooknak a hardverkiépítése nem képes sem vistát,sem seventen optimálisan futtatni.
2011. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh, az első választ NAGYON KÖSZÖNÖM! :) Tényleg az a program hiányzott (amúgy XP-m van) úgyhogy fel is telepítettem és jó is lett. :) Már nagyon kellett ez nekem, hálám üldözzön. ;)
2011. jan. 12. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkét választ én írtam:)


Szívesen:)

2011. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!