Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan használhatnám a webcame...

Hogyan használhatnám a webcamerát a laptopomban?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy dell studio 1558 laptopot. Eddig tudtam használni a webkameráját, viszont mióta csináltam egy vírus írtást, lemeztöredezettség mentesítéssel és regisztrációs adatbázis törléssel együtt, azóta nem tudom használni. Kerestem drivert, hogy esetleg újra kéne telepíteni, vagy ilyesmi, de nem találtam sehol, még a dell oldalán sem. A laptophoz nem járt semmilyen cd, csak egy freedos oprendszer. Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a probléma? Én arra tippelek, hogy mikor takarírottam a gépet, valahogy letörlődött... de nem tudok semmi megoldást :(
2010. okt. 2. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

a vinyó nincs több particióra osztva? és az egyik partición rajta a driverek a géphez?

ugyanis szoktak ilyet is csinálni az új gépekkel.

2010. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még én osztottam ketté a partíciót, alapból egy volt rajta. De utána is tökéletesen működött a cam. Csak takarítás után már nem. Sajnos nem találtam semmilyen drivereket. Szerintem akkor simán megoldódna a probléma, ha újratelepíteném a gépet, de igazából nincs rajta semmi vírus, vagy egyéb különösebb okom rá, csak a webkamera. Valami drivert kéne találnom, de hiába keresem :(
2010. okt. 9. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ártana tudni milyen camera van benne. típusa száma.. hogy az alapján keressünk drivert
2010. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na meg az se ártana hogy milyen oprendszerhez kellene,. xp win7 linux vagy mi?
2010. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

built-in 2.0 Webcam integrált.

Windows 7 ultimate.

Bocsi a késői válaszért, de egész héten nem tudok net közelben lenni, csak hétvégén. Hogyha tudsz segíteni, akkor nagyon szépen köszönöm!!

2010. okt. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!