Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan lehet letölteni a Lego...

Honnan lehet letölteni a Lego mindstorm nxt simulátort? (fontos)

Figyelt kérdés

Ritkán kerül hozzám egy ilyen robot, és addig is a programjaimat tesztelném a gépen, hogy hogy működik. Egyáltalán van ilyen?

előre is köszönöm!


2010. dec. 22. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én másfél éve űzöm a programozást, amikor megkaptam egy hétig dolgoztam az első programomon, máig mutat újat, pedig nekem folyamatos... Ne, de ne csak offoljak: Nem találtam ilyet, ugyanakkor a lego honlapján sok program fennt van, általában úgy gyakorolok, hogy kiválasztok egyet, de nem nézem meg, csak elolvasom, hogy mit csinál, utána megírom, aztán összehasonlítom, és már egész profin megy. Sok sikert!
2010. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! tovább keresgéltem, ha úgy kerestem h emulátor akkor már egész sok honlapot kihozott a gugli, viszont egy jó linket se találtam :S
2010. dec. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!