Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csak újraindítás után...

Miért csak újraindítás után tudom leállítani az xp-t?

Figyelt kérdés
Amikor rámegyek a kikapcsolásra nem jön be az ablak.
2010. dec. 14. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok baj okoztak december 5-e óta a fertőzött reklámok, mindenféle védelem mellett is van biztonsági rés! Volt a Firefox-ban is. Nálam is felugrott a reklám a Tálcáról, letiltottam Adblock Plus-szal, de hiába. Másnap nem indult a Windows, csak "utolsó helyes konfiguráció" után. Minden kisebb lett, ikonok, Tálca, Startmenű. Olyan, mint Csökkentett módban. De vírus nincs, viszont sorra lecseréltem mindent: Ccleaner, Firefox, Java. És a Vezérlőpult/Megjelenitésben beállítottam a nagy betűsre. Próbáld meg: jobb egérgomb a Tálca üres részére, Startmenű, váltsd át a másikra (pl. a Klasszikusra). Hátha... Egyébként ez a mocsokság az oka: [link]
2010. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vírust én sem találtam, kivéve egy esetet, amikor beakartam lépni a citromail-be és talált valamit, de karanténba tette
2010. dec. 14. 15:10
 3/6 A kérdező kommentje:

na bevált, köszönöm

érdekes

2010. dec. 14. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem, lép ma éjjel a Microsoft és küld ezek ellen is frissitést.
2010. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kilenc frissités jött ma este.
2010. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

okozhatja ez azt hogy nem indul a nyomtatás és várólistára teszi a dokumentumokat a nyomtató

amikor bekapcsolom azt írja hogy üzemkész aztán meg hogy nincs összeköttetés

most vettem bele patront és idáig nem volt semmi baj ahol vettem azt mondták hogy valamikor a nyomtató memóriája nem enged nyomtatni és venni kell bele másikat na persze és ha azzal sem megy

2010. dec. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!