Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba a gépemmel?

Mi lehet a hiba a gépemmel?

Figyelt kérdés
Valójában Notebook. Szegényt egyszer halálra nyüsztettem és letöltés közben állandóan neten néztünk youtubot barátokkal, meg még egy filmet is játszottunk vele egyidőben, szóval kicsit túlterhetődött és azóta valahányszor valamilyen hang/videó filet játszom le, mindegy hogy neten vagy a gépen lévőt, akad és időnként torz gép hangot hallat (ezt akkor is csinálja ha csak rákattintok egy ikonra). Sokkal tovább tölt bekapcsoláskor is. Mi lehet a baj? Én tehetek valamit alkatrészcserélgetésen kívül, hogy ez megszűnjön? Köszi
2010. dec. 8. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ha arra goindolsz hogy pl nézel videót,a videó picit felgyorsul a hang eltorzul?
2010. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem igazán, olyan mintha egy hangot sokáig adna ki, ettől olyan gép hang lesz, a kép is akad időnként, de inkább a hang rossz
2010. dec. 8. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
az ám a baj , hogy nem érteni ,hogy mit kérdezel
2010. dec. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen érteni??? Ha bekapcsolom évekig tart mire betölt (mire megjelenik az asztal, meg az ikonok stb, érted?) és ha lejátszom médiafájlokat akkor egyszerűen megakad egy hangnál és azt többször lejátsza, amitől úgyhangzik mint amikor elektronikus zenében torzítanak, mint egy géphang.... nem hiszem hogy ne értenéd ha megerőlteted magad egy picit, ennél jobban sajna nem tudom elmagyarázni. Egyik probléma se állt fenn mielőtt túlterheltük a gépet, de azóta ez már így van. Mindig lassan tölt be és nem tudok nézni, hallgatni média fájlokat az időszakos, idegesítő megakadások miatt. Azt kérdeztem hogy esetleg mindenféle komolyabb művelet nélkül (mivel jól látod és kösz a stílust: nem értek a gépekhez) én tudok-e valamit beállítani vagy csinálni hogy ezek elmúljanak? Ha valaki próbál értelmesen válaszolni és megérteni a kérdést annak köszi.
2010. dec. 9. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
őőőőőőőőőőőő vírus?
2010. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja mégegy:ha régi akkor lehet hogy tönkrement,vagy nem bírja el.írj róla adatokat(mármint a gépezetről)
2010. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!