Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az asztali...

Miért van az, hogy az asztali parancsikonok némelyikének a neve nem rövidül le, akkor amikor túl közel vannak egymáshoz, és kissé átfedik egymást?

Figyelt kérdés

Konkréten arról van szó, hogy kisebbre vettem az ikonok méretét, és kikapcsolva az automatikus rendezést, majd olyan közelre raktam őket egymáshoz, amennyire az lehetséges.

De vannak olyan ikonok - melyeknek a neve olyan hosszú, hogy 2-3 sorban fér csak el - és nem zansásítják le azt valahogy így: realpla...; regcle... stb.

Hogy lehetne erre rávenni ezeket?


2010. dec. 2. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
jobb klikk az parancsikon néven > Átnevezés, ami nem kell egér-vonszolással kijelölöd, majd Delete! (legalább 1 karaktert azért haggy!)
2010. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem pont erre gondoltam.Persze tudom le lehet rövidíteni, na de miért nem pontozza ki némelyik a nevét automatice?

Ez az amire nem tudok rájönni.A spybot searc & destroy pl. 3 sorban van de ha elég közel húzók hozzá egy másik ikont, akkor csak 2 soros lesz, mivel nem írja ki a teljes nevet.

Na így kéne csinálnia mindegyiknek.

2010. dec. 2. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Van a szavak közt szóköz?
2010. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó...bassz... és tényleg. Ez volt az oka, a szóköz.

Köszi szépen a segítséget.

2010. dec. 9. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!