Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez mitől lehetett? (érdekes)

Ez mitől lehetett? (érdekes)

Figyelt kérdés
ezelőtt 2 perce történt. Nagyba netelek erre mivel beteg vagyok tüsszentettem 2-tőt 2. tüsszentésre leáll a gép. Gépház egy zöld lámpa égett de kivolt kapcsolva a gép (magától). Kihúztam a konektorból és visszabedugtam jó, mükszik. De mitől lehetett? megijedt a tüsszögésemtől? xD vagy mitől? Elégg különös.
2010. dec. 2. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mennyire volt meleg? Általában akkor kapcsol ki magától a gép, ha túlmelegszik - főleg akkor valószínű, ha korábban nem volt ilyen gond. Tegyél fel vmi hőmérő progit, pl speedfan.
2010. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de azelőtt miellőtt ez megtörtént volna 1 órán át pihetetve volt. Van speedfan rajta csak nem tduok kijönni belőle :P :S
2010. dec. 2. 14:12
 3/8 A kérdező kommentje:

már megint, 30 percenként

am a speedfan temp1 38C,temp2 51C, HDO 30C


pihentesem a gépet?

2010. dec. 2. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:

1. a tüsszentésnek ehhez semmi köze, véletlen egybeesés

2. tanulj meg írni

2010. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
itt nem az írásról van szó okostojás, tudok írni csak nem akarok mert nekem úgy sokkal lassab, érted?
2010. dec. 2. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor tőlünk miért várod el, hogy elolvassuk amit írsz?
2010. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért akkora ibát vétettem hogy ne tudd 20-30 éves fejjel kiolvasni?
2010. dec. 2. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a sok győzike só oka... vau vau vau :D
2011. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!