Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mesét töltöttem le, több...

Mesét töltöttem le, több részletbe van és avis, hogy tudnám ezt konvertálni, hogy dvd-re irjam? Részletesen, mert egy kezdő nagymama vagyokD

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod konvertálni? Egy újabb asztali DVD lejátszó az AVI-t is gond nélkül lejátsza! Esetleg annyi, hogy csinálj egy mappát a mese nevével és abba rakd át az AVI-s részleteket, számozva! igy a lejátszó is egymás után játsza majd le
2010. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gépen megtudtad nézni?

A dvd lejátszód divx-es? Rá van írva?

2010. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, Divixes és a gépen meg is tudtam nézni. Akkor mit csináljak? Irjam DVD_re?
2010. nov. 20. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor simán ird DVD-re adatként, mert a hagyományos DVD filmet speciális menűben és formátumban kéri az iró! De az avit is ugyanúgy lejátsza, nem kell a konvertálással bonyolitani ! Sok sikert! :)
2010. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!