Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az...

Fabók István kérdése:

Szerintetek mi lehet az Instagram oldalammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne hozzátok a kérdésem, hogy egy jó ideje használom már az Instagrammot, és már egy pár hónapja azt csinálja nekem, hogy automatikusan így bekövet nekem ilyen Indiai meg ilyen más embereket meg ilyen többféle oldalakat amiket nem is követtem be egyáltalán. De volt már olyan is hogy egyszerre több mint 500-600 embert is bekövetett nekem és nem győztem őket lekövetni a picsába. De még most is csinálgatja nekem az Instagram ami nekem már idegesítővé vált szinte az egész ilyen automatikus bekövetések az oldalamon stb. És ezt az egész instagramos ilyen automatikus bekövetéseket hogy a francba kapcsoljam ki az oldalamon? Mert még mindig nem bírtam rájönni stb. illetve nem szeretnék olyan értelmetlen válaszokat kapni mint az előző kérdésemmel kapcsolatban.

#oldal #probléma #Instagram #Automatikus bekövetések
okt. 20. 13:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!