Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Láttattok -e már ilyet Instagr...

Láttattok -e már ilyet Instagram-on történet megosztásnál?

Figyelt kérdés

A lényege, hogy van egy nyilvános fiók és a történetet csak azokkal a követőivel osztja meg, akikkel szeretné, akinek a nevét bepipálja.

Ilyenkor a profilképe körül a kör zöld színű lesz az illetőnek.


Mennyire lehet ez gyakori, mennyien sokan használhatják? Én még egyszer sem láttam, pedig sok ember követ engem.


aug. 25. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg nem lattam ilyet. Most mihez kezdesz ezzel az informacioval?
aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én használom.
aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Van egy illető, akit követek egy ideje, ő is követ engem, évek óta, és mindennap posztolt szinte történetet. Majd egy ideje már (2-3 hete) már semmit sem posztol, vagy csak én nem látom. Erre gondoltam, hogy elkezdte ezt a funkciót használni talán.


De ezt nem annyira hiszem, mert akik követik őt (500 ember) nagyon kevés aki tényleg közel áll hozzá tudtommal, csak pár ember.

Talán egyszerűen csak nem posztol most valami miatt.

aug. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!