Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Asztali PC ( lenovo ),win 10,SSD.Véletlen alvó állapottal lett kikapcsolva.Mivel a gép a hálószobában van és asszonykám márt aludt,hát nem akartam felébreszteni a monitor fényével ezért a főkapcsolot hosszan nyomva tartottam és így leállt a gép.Gondoltam ezzel megoldva.De nem,bekapcsoltam és amig a kezdő képet adta be hozzá fogott szaggatottan sípolni,ez kb 5-8 másodperc.Aztán abba hagyta.Viszont minden bekapcsoláskor sípol.Próbáltam normálba leállitani,majd kikapcsoltam és 10 percre áramtalanitottam,majd megint alvó állapotba tettem és úgy kapcsoltam ki.Röhög rajtam,továbbra is csiporászik.Nem zavarna ha a párom tudna tőle aludni.Egyébként megvagyok alégedve ezzel a géppel,gyors és a programok gond nélkül futnak.A biosba kellene belemenni és ott tudom is én mit kellene megnézni vagy valami máshol kellene keresgélni?
tegnap 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Kéne a pontos sípolás leírása, hány rövid, hány hosszú és ezek hogy váltják egymást, pl 3 rövid 2 hosszú, meg hasonlók.


Látatlanban azt mondanám, ha elkezd sípolgatni de utána rendesen, szabályosan beindul, akkor esetleg az alaplapi elem kimerülését jelzi.


Egyik oldalon 10 rövid sípolást írtak rá. A tutihoz kellene az alaplap márka, típusa is.

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!