Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyadékot kapott a pc-m...

PandaaYxZ kérdése:

Folyadékot kapott a pc-m belseje, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég beleömlött a gépbe kb fél pohár folyadék bekapcsolt állapotban és kapta a proci, alaplap, videó kártya meg valszeg a táp is, miután bele ömlött instant kikapcsolt a gép. Szétszereltem gyorsan, kihúztam mindent át törölgettem most meg szárad. Szerintetek foglalkozzak még vele vagy offos az egész gép?
tegnap 15:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igazából ha bekapcsolt állapotban ömlött bele, akkor csak a szart fűrészeled. Kikapcsolt, áramtalanított állapotban még menthető volna, de így egy halom alkatrészt egész biztos, kicsinált a zárlat.
ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Letakaritottam aceton mentes körömlakk lemosóval az alaplapot meg a többi alkatrészt amibe ment a tea, meg száritottam hajszáritóval és utáne be kapcsolt. Semmi baja nincs a gépnek csak annyi hogy az alaplapon valamelyik led pirosan világit.. tudom valamivel baj van de nem tudok rájönni mivel ahol világit semmi irás nincs hogy mi lehet ott. Szóval attól függetlenül megy a gép és semmi baj nincs vele, nem halt meg semmilyen alkatrész se. Köszi mindenkinek a segitséget és a tippeket :)
ma 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!