Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyadékot kapott a pc-m...

PandaaYxZ kérdése:

Folyadékot kapott a pc-m belseje, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég beleömlött a gépbe kb fél pohár folyadék bekapcsolt állapotban és kapta a proci, alaplap, videó kártya meg valszeg a táp is, miután bele ömlött instant kikapcsolt a gép. Szétszereltem gyorsan, kihúztam mindent át törölgettem most meg szárad. Szerintetek foglalkozzak még vele vagy offos az egész gép?
tegnap 15:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Annyit még mondhatok hogy nem adott ki semmi hangot a gép amikor rá ömlött, meg nincs égett szaga semminek se. A kábelek amiket használtam a géphez (tápkábel stb) működnek mert most dugtam vissza a másik gépemet ami volt és megy minden.
tegnap 16:36
 12/22 anonim ***** válasza:
Vidd be egy számítógép szervizbe, ott naponta hoznak be hasonló problémával igaz általában laptopokat.
tegnap 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Várj 3 napot vele, néha hajszárítóval fújd, áramtalanítva persze.
tegnap 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Szervizbe nem vinném, vittem már oda a gépemet és kb a semmiért kérték el a pénzüket... inkább valami ismerősnek vinném aki ért hozzá és benne is van a szakmában. De azért köszi :)
tegnap 16:39
 15/22 A kérdező kommentje:
amikor rá ömlött és levettem az oldalát a gépnek egyből száritóval és kendővel törölgettem, de a száritó semmit nem ért kb mert csak jobban elfolyt a tea az alaplapon stb.. várok 2-3 napot össze rakom és ha nem megy akkor rá nézettetek valakivel hogy szerelje szét az alkatrészeket, takaritsa ki stb
tegnap 17:08
 16/22 Szirty ***** válasza:

"és ha nem megy akkor rá nézettetek valakivel hogy szerelje szét az alkatrészeket, takaritsa ki stb"


A takarítást azelőtt kellene megejteni hogy próbálgatni kezded működik-e.

tegnap 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarok hozzá nyúlni és szét szerelgetni a cuccokat mert nem értek hozzá, és nincsenek is meg a cuccok amikkel ki lehetne tisztitani. Szóval akkor majd elviszem és megmondom takaritsák ki elsőnek.
tegnap 17:38
 18/22 A kérdező kommentje:
Holnap valahogy óvatosan megpróbálom körömlakk lemosóval letakaritani a folyadékot, hajszáritóval kicsit megszáritom várok vele aztán össze dugom ha nem jó úgy se akkor szerviz, majd infózok mi lesz.
tegnap 19:52
 19/22 anonim ***** válasza:

NE HOGY MEGPRÓBÁLD KÖRÖMLAKK LEMOSÓVAL!!!!!!

Acetonos, szét old mindent.

Elmész egy festékboltba és veszel denaturált szeszt. Azzal mossad le.

tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Aceton nélküli elvileg nem árt neki, olyan mondta aki benne van a szakmába és ért hozzá. De azért utána nézek inkább..
ma 00:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!