Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek egy monitort tudok...

Ha veszek egy monitort tudok rajta tv-t nézni ?

Figyelt kérdés
Van egy T-home-os beltérim ami eddig tv-vel volt használva,de mivel már a tvm nem jó ezért nem akarok 100 akárhány ezret kidobni egy tv ért ezért elgondolkodtam ezen,hát főként meccset szoktam nézni de ha van valami jó műsor abba is bele-bele nézek,ès ha tudnárok ehez egy jó monitort ajánlani ha lehetséges akkor azt nagyon megköszönnem!
tegnap 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hdmi-n összekötöd a box-al akkor igen.
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Technikai szempontból a beltérin fut az adás, a rákötött tévé vagy monitor is csak egy kijelző. A távirányítóval is a beltérit vezérled. A feltétele annyi, hogy legyen olyan csatlakozója az eszköznek, mint ami a beltérinek is van, mert olyan kábellel kötöd majd össze. Ez már jó pár éve a HDMI. Ha van PC-d, vagy tervezel használni, akkor úgy érdemes már előre választani, hogy legalább 2 HDMI csatlakozója legyen a monitornak, mert akkor csak szoftveresen kell a bemeneti jelet váltogatni, nem kell a kábeleket dugdosni.


Az viszont hogy milyen legyen, hetekig lehetne válogatni és nézegetni hogy melyik jobb. Milyen panel legyen, milyen frissítési frekvencia, mekkora felbontás, milyen árkategória, stb.

Ha semmilyen kiindulási alapod nincs, akkor árukeresőnek van jól szűrhető keresője, ahol ki lehet válogatni képesség szerint, és rendezni a találatokat népszerűség szerint, hogy leszűkítsd néhány típusra a listát, amiről még tovább tudsz véleményeket és teszteket olvasni.

tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát amivel összekötöttem a tv vel HDMI az jó a monitorhoz is igaz?
tegnap 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem monitor-tv-m van, mindkettőt tudja, a szinei nagyon jók, bár már hat éves, az igaz, hogy Samsung.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!