Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez elég videovágásra illetve...

Ez elég videovágásra illetve renderelésre?

Figyelt kérdés

szeretnénk venni egy laptopot. amin leginkább videóvágás, és gyors render lenne a cél.


ezt néztem ki. Lenovo Legion 5 16IRX9

ebbe egy i5 13450HX 10 mag 16 szál processzor van

illetve 16 gb ddr5 4800mhz ram

rtx 4060 8gb 140w kártya

és egy 512 GB m.2 SSD


ez mennyire lenne reális? vagy válasszak inkább egy MacBookot? ott is nézelődtem, és mondták hogy munkára inkább a MacBook volna a legjobb választás.


a MacBook készülékekből, ezt néztem ki. Apple MacBook Air 2024 M3 15,3" Liquid Retina. ebbe viszont csak 8 magos cpu van mégis jobb? mondjunk egy 100E drágább! de ha jobb akkor jobb.


tegnap 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyorsnak gyors, de ettől elolvad a burkolat, akkuról pedig jó ha fél órát bírni fog.

Nagyon attól függ mit akarsz vágni és renderelni, de sok esetben az M2Pro jobb választás.

tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!