Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új számítógépem van a régi...

Új számítógépem van a régi winchester át lett rakva. Vannak dolgok amiket nem találok képek, dokumentumok. Miért? Hogy lehet hogy elvesznek?

Figyelt kérdés
ma 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha volt rajta Windows, és a Windows által biztosított képek, dokumentumok mappát használtad, akkor ott van az.

Nyisd meg a lemezt, majd az Users mappán belül a felhasználói mappában megtalálod a photos, documents, downloads mappákat, és ott lesznek.

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez új számítógépre sincs szükség. Van hogy másnapra elfelejtem hova mentettem bizonyos dolgokat..
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az asztalon voltak és már jártam igy amikor ujra lett telepitve a gépem.

Nem felejtettem el hova mentettem mert sok dolog eltünt az asztalról amit fejből is tudom hogy ott volt

ma 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Újratelepítéskor mindenképp célszerű mentést készíteni a fontosabb adatokról.
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg más felhasználói fiók került kialakításra vagy teljesen újra lett telepítve a Windows.

A C:\Users (vagy magyarul C:\felhasználók) mappában keresd meg a régi profilodat (a korábban használt felhasználóneved vagy ahhoz hasonló nevű mappában) és ott lesz a Desktop almappában.


Viszont nem biztos, hogy azonnal hozzáférsz. Ha nem, akkor


1., Vedd saját tulajdonba a mappát Jobb klikk\Tulajdonságok\Biztonság\Speciális, majd fent a tulajdonos módosítása az új felhasználónevedre, majd


2., szintén a Biztonságnál felül Szerkesztés, majd Hozzáadás és adsz teljes jogosultságot az új felhasználónevednek.

ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem illendő az asztalra menteni.

Könyvtárba kell. Különben így jársz..

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" már jártam igy amikor újra lett telepítve"

ha újra telepítetted a rendszert erre a meghajtóra, akkor annyi. Pláne, hogy gondolom csak egy partíciód volt >> C

Próbálkozhatsz adatvisszaállítóval, pl Recuva, mély kereséssel ugyan, ha valamit talál(zöldpötty) külső!!! meghajtóra mentsd! Nem sok eséllyel.


Érdemes 2 db/C-D partíciókat csinálni. C rendszer, D adatok.

Mindent a D-re menteni, ha újrahúzod akkor csak a D-n lévők nem lesznek formázva.

ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak gondok.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!