Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Délelőtt a pendrive-om még...

Délelőtt a pendrive-om még tökéletesen működött,a TV-be dugva használtam,majd délután mikor újra bekapcsoltam már nem mutatta a pendrive-ot. Kipróbáltam másik TV-be dugva,majd számítógépbe és LapTopba is,semmi nem látja. Meglehet menteni?

Figyelt kérdés
Van rá bármi mód,hogy meglehessen menteni? Mentek már tönkre pendrive-jaim,de így még egy sem. Ráadásul 2-3 hónapja vettem csak. Válaszotokat előre is köszönöm. :)

ma 18:33
 1/5 Szirty ***** válasza:
Számítógépbe dugva a lemezkezelő sem látja?
ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha kicsit hülyén fogalmazok,de a lemezkezelőben felül nem mutatja,ahol mutatja,hogy milyen "kötetek" vannak,hanem lentebb mutatja Lemez 1 eltávolítható (K) néven és azt írja rá,hogy üres.
ma 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A pénzedet tudod megmenteni. Küldd gariba, kapsz majd egy újat. Az adatokat meg állítsd vissza biztonsági mentésből.
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felvételhez formattálja, de többnyire rákérdez előtte. Lejátszásnál ne csinál vele semmit.
ma 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hibás meghajtók helyrehozása - - https://www.youtube.com/watch?v=kypuj3iI3Os
ma 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!