Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tilt le időnként 4 óra...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Miért tilt le időnként 4 óra hosszára a ChatGPT ?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve van 20 dollros ChatGpt előfizetésem, de az ingyenes verziót már korábban is használtam.kb. két hónapja kezdel el tapasztalni, hogy időnként 4 óra hosszára letilt a ChaGPT a következő hibaüzenettel :"Please take action now or wait until 2024. 09. 28. 10:57:14 to send more prompts." (Kérjük, tegyen lépéseket most, vagy várjon 2024. 09. 28. 10:57:14-ig további promtok küldésével.) Ez azért furcsa, mert régebben soha nem tapasztaltam, bármennyit kérdezhettem, visszakérdeztem átírattam a válaszokat stb. , még akkor sem amikor még az ingyenes verziót használtam. Mikor először tapasztaltam valóban sokat használtam, mert egy tanulmány fejezeteit fogalmaztattam meg vele, kb. 80-100 kérdésnél jártam. De most már 10-15 kérdés után letilt. Ilyenkor a régi egyébként ingyenesen elérhető modellt sem engedi használni. Azt tapasztalom, hogy egyre kevesebb a kérdések száma, amit egy munkamenetben feltehetek. Most már olyant nem is csinálok, hogy visszakérdezek, vagy átfogalmaztatom a szöveget, ha nem tetszik inkább hagyományos módon magam fogalmazom át, hogy nem fogyjanak el a lehetőségeim. Talán változott valami az ÁFSZ-ben, amiről nincs tudomásom ? Ha van ilyen limit, nem értem, hogy miért egyre kevesebb, és nem egy fix darabszám. A végén már csak 4 óránként egy kérdést tehetek majd fel ? Tud erre valaki valamilyen magyarázatot ? Hogyan lehet elérni, hogy továbbra is korlátlanul használhassam ? Esetleg van olyan (drágább) előfizetés, ami lehetővé teszi, hogy egy munkamenetben tovább használhassam ? Az nem zavarna annyira, ha a munkamenetek száma lenne korlátozva, mert azért minden nap nem használom, de ha egyszer nekiállok vele dolgozni, akkor ne keljen 4 órás szüneteket tartani.

A segítő válaszokat előre is köszönöm. (Az értelmetlen élcelődő poénkodó válaszoktól kíméljetek meg)



ma 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem volt korlátlan. Akár mert ingyenes, akár mert túlterhelt. A kérdőjel nem szó, nem kell elé szóköz.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos limit elérése után van ez.
ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!